Register Remind My Password
Sign in

Sizi huzurluseyahat.com ile tanışmaya davet ediyoruz.

Muhafazakar hassasiyetleri olan misafirlerimizin beklentilerine uygun hizmet sunmak amacı ile kurulmuş olan “Huzurluseyahat.com” web sitemiz, bu hassasiyetleri taşıyan, müşterisini misafiri olarak gören “Üye Seyahat Acentaları”na hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Huzurluseyahat.com web sitemiz son teknolojik gelişmeler çerçevesinde güvenli “e ticaret” sitesi olarak sadece seyahat acentalarına hizmet vermekte olup “son kullanıcı”ya satış yapmamaktadır.

Turizm sektöründeki çeyrek asırlık tecrübemiz ile tarih ve kültür sevenler için "Mirasımız olan her yere..." sloganı ile hazırladığımız 3 Kıta’da 25’in üzerinde ülkeye düzenlemekte olduğumuz Yurt dışı ve Yurt içi kültür turları ile manevi duyguların ön planda olduğu tur organizasyonları yapmaktayız. Büyük hassasiyetler gerektiren bu organizasyonların yanı sıra “Yetkili Satış Acentalarımız“'ın web siteleri üzerinden “online uçak bileti satışı, tüm dünya otelleri ve İslami otellerin rezervasyonları, havalimanı transferleri ve bir çok konuda” profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Muhafazakar Tur programlarında bilinen bir marka olmamızı, düzenlemiş olduğumuz tüm programlarda “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti' ilkemizden ödün vermiyor olmamıza borçluyuz.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, en iyiye en hızlı şekilde ulaşmak için her ayrıntıyı büyük bir titizlikle programlıyoruz. Aldığımız her geri dönüşte, işimizi doğru yaptığımızı bir kez daha anlıyor, daha fazla “gülen yüz” görebilmek için durmadan çalışıyoruz.

Güç birliği yapan üye acentalarımızla, güvenle büyüyen “Muhafazakar Tur Operatörü” olmanın sorumluluğunun bilincinde olarak daha nice “huzurlu seyahatler”de buluşmak dileğiyle…